• Brak kategorii

   Ponad 20 lat doświadczenia

   Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku od 2000 roku. Na przestrzeni kilkunastu lat istnienia naszej działalności zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy prywatnych odbiorców drewna kominkowego.

   Zdecydowana większość naszych klientów to klienci stali, od lat zadowoleni z jakości naszego drewna i uczciwości naszej firmy.

    

   Staramy się spełniać oczekiwania
   nawet najbardziej wymagających klientów!

   Cały czas się rozwijamy oraz wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne.
   Dysponujemy szerokim asortymentem drewna kominkowego w przystępnych cenach.
   Poza drewnem kominkowym zajmujemy się także produkcją tartaczną półfabrykatów, które stanowią materiał do produkcji mebli, dostarczaniem biomasy do elektrociepłowni zawodowych oraz małych elektrociepłowni gminnych, a także transportem, zrębkowaniem odpadów drzewnych oraz hodowlą koni o rzadko spotykanej izabelowatej maści.

   Opinie naszych klientów

   Zdecydowanie polecam. Bardzo solidny i życzliwy dostawca. Drewno dobrze pocięte, idealnie zapakowany samochód – nie ma mowy, aby umówiona ilość się nie zgadzała, chyba ze na korzyść klienta;) To już 5 sezon z tym dostawca i nie zamierzam zmieniać.

   Marian, Wrocław

   Bardzo dobry kontakt, wszystko jak w opisie, towar wysokiej jakości i profesjonalne podejście do klienta. Niezwykle rzadki w tym biznesie przykład firmy, która dba o swój wizerunek i zadowolenie kupującego. Wielki pozytyw.

   Adam, Opole

   Firma godna zaufania

   Jesteśmy rzetelną i odpowiedzialną firmą.  Od 2013 roku nieprzerwanie uczestniczymy w Programie Rzetelna Firma.

   Certyfikat Rzetelna Firma

   Adres firmy

   Drewnex, ul. Sportowa 24
   55-093 Piecowice, gm Długołęka powiat Wrocław,
   woj. dolnośląskie